Atrakcje

Łazienki Królewskie

Łazienki Królewskie

Łazienki Królewskie nazywane są nazywane “najszczęśliwszym miejscem w Warszawie”. Jest to zespół pałacowo-ogrodowy założony w XVIII wieku.

Więcej

Pałac Kultury i Nauki

Pałac Kultury i Nauki

Pałac Kultury i Nauki jest najwyższym polskim budynkiem i prawdopodobnie najbardziej znanym. Został zbudowany w latach 1952-1955 jako „dowód wiecznej przyjaźni i dar narodu radzieckiego dla Polaków”.

Więcej

Muzeum Powstania

Muzeum Powstania

Muzeum Powstania zostało otwarte w 2004 roku w 60. rocznicę Powstania. Zostało zbudowane, aby uhonorować tych, którzy walczyli i zginęli za wolność kraju i stolicy.

Więcej

Stare Miasto

Stare Miasto

Stare Miasto jest historycznym centrum stolicy i jednocześnie najstarszą częścią miasta. Powstało w XIII wieku. Podczas II wojny światowej warszawskie Stare Miasto zostało zniszczone.

Więcej

Krakowskie Przedmieście

Krakowskie Przedmieście

Krakowskie Przedmieście to ulica w Warszawie o długości około 1100 metrów, która jest jedną z najważniejszych i najbardziej reprezentacyjnych ulic w stolicy.

Więcej

Warszawskie ZOO

Warszawskie ZOO

Od prawie 90 lat warszawskie zoo jest jedną z głównych atrakcji zarówno dla turystów, jak i mieszkańców Warszawy. W Zoo żyje około 4000 zwierząt z ponad 500 gatunków.

Więcej

Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki znajduje się na Wybrzeżu Kościuszkowskim nad Wisłą i jest otwarte od listopada 2010 roku. Jest największym ośrodkiem naukowym w Polsce.

Więcej

Pałac i park w Wilanowie

Pałac i park w Wilanowie

Pałac w Wilanowie to barokowy pałac zbudowany w latach 1681-1696. Niesamowity park otaczający go jest jednym z ulubionych miejsc mieszkańców na relaks i długie spacery.

Więcej

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.