Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki znajduje się na Wybrzeżu Kościuszkowskim nad Wisłą i jest otwarte od listopada 2010 roku. Jest największym ośrodkiem naukowym w Polsce. Jego szeroka oferta jest odpowiednia dla gości w każdym wieku, od małych dzieci po dorosłych.

Jest to miejsce z wieloma interaktywnymi wyświetlaczami, które koncentrują się na różnych dziedzinach nauki, takich jak ruch, ludzie i środowisko, cywilizacja, światło, zjawiska psychologiczne i socjologiczne. Co więcej, odbywają się tam liczne eksperymenty i pokazy na żywo, a odwiedzający mają okazję dowiedzieć się o nich, biorąc udział. Od 2011 roku istnieje również planetarium Niebo Kopernika, w którym wyświetlane są różne pokazy i filmy o wszechświecie.

Dzięki nowoczesności i różnym tematom ze wszystkich dziedzin życia Centrum Nauki Kopernik jest doskonałą rozrywką dla wszystkich, a odwiedzający mogą się uczyć podczas zabawy.

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.