Bary

Kita Koguta

Kita Koguta

Kita Koguta to koktajl bar, który istnieje na warszawskiej mapie już od 3 lat, ale już stał się bardzo znany i niemal kultowy. Ich menu opiera się na własnych, oryginalnych koktajlach alkoholowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.

Więcej

PiwPaw Beer Heaven

PiwPaw Beer Heaven

Tak jak sama nazwa mówi – Piw Paw jest z pewnością niebem dla każdego miłośnika piwa. Oferują prawie 100 kranów z piwem polskim i zagranicznym.

Więcej

Kufle i Kapsle

Kufle i Kapsle

Nazwa „Kufle i Kapsle” oznacza „kufle do piwa i kapsle” i doskonale opisuje, czym charakteryzuje się ten pub – piwem. Kufle i Kapsle oferuje jedne z najlepszych piw z całego świata, a także bardzo ciekawe piwa z małych polskich browarów.

Więcej

Coctail Bar Max

Coctail Bar Max

Coctail Bar Max to oczywiście koktajl bar. Ale co odróżnia go od wielu innych barów w Warszawie? To, co cię zaskoczy, to brak menu.

Więcej

Cuda na kiju

Cuda na kiju

Cuda na Kiju jest kolejnym warszawskim barem piwnym, który ma 16 różnych piw w swojej ofercie. To nowoczesne, trzypiętrowe miejsce, położone w samym sercu stolicy.

Więcej

Zamieszanie

Zamieszanie

Zamieszanie to kolejny świetny bar, w którym można spróbować niesamowitych koktajli. Właściciele mieli świetny pomysł na połączenie zwykłych kranów związanych z piwami ze wspaniałymi kolorowymi koktajlami.

Więcej

Pies czy suka

Pies czy suka

„Pies czy suka” – nazwę tego miejsca zaczerpnięto z częstego pytania, które właściciele słyszeli podczas spacerów z psem. To nie tylko bar.

Więcej

Bar and Books

Bar and Books

Założony w 1990 r. W Nowym Jorku Bar and Books wyznaczył nowy standard dla barów cygarowych na całym świecie, definiując na nowo pojęcie gościnności.

Więcej

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.