Bar and Books

Bar and Books

Założony w 1990 r. W Nowym Jorku Bar and Books wyznaczył nowy standard dla barów cygarowych na całym świecie, definiując na nowo pojęcie gościnności. W 2015 r. otwarto pierwszy Bar and Books w Polsce, zlokalizowany w pobliżu Starego Miasta. Eleganckie wnętrze, ogromny wybór alkoholi od brandy po whisky, klasyczne koktajle, lekkie potrawy, wyśmienite wina oraz nienaganna obsługa zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

Bar and Books ma dwa piętra – parter, który może pomieścić około 25 osób, jest barem dla niepalących, a pierwsze piętro to salon cygar, który może pomieścić około 70 osób. To jedyne takie miejsce, w którym znajdziesz klasyczne alkohole w towarzystwie najwyższej jakości cygar. W swojej ofercie mają zarówno znane na całym świecie produkty, jak i ręcznie robione specjały Bar and Books w Nowym Jorku.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.