Coctail Bar Max

Coctail Bar Max

Coctail Bar Max to oczywiście koktajl bar. Ale co odróżnia go od wielu innych barów w Warszawie? To, co cię zaskoczy, to brak menu. Mają tylko „drink tygodnia”, to jest nieco tańsze niż inne koktajle. Jak wybrać napój? Cóż, praktycznie nie musisz. Rozmawiasz z baristą o swoich preferencjach i smaku, który chciałbyś, a on przygotowuje koktajl specjalnie dla Ciebie. To świetne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu masz pewność, że otrzymasz dokładnie to, czego chcesz. Każdy koktajl jest również ozdobiony kolorowymi owocami.

Coctail Bar Max to jeden z najbardziej znanych barów koktajlowych w Polsce, ponieważ mają swoje miejsca w kilku polskich miastach, nie tylko w Warszawie. Ich wyjątkowe podejście i ogromny wybór sprawiają, że naprawdę warto odwiedzić i skosztować koktajlu przygotowanego specjalnie dla Ciebie lub jednego z 800 rodzajów whisky, które oferują.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.