Kita Koguta

Kita Koguta

Kita Koguta to koktajl bar, który istnieje na warszawskiej mapie już od 3 lat, ale już stał się bardzo znany i niemal kultowy. Ich menu opiera się na własnych, oryginalnych koktajlach alkoholowych, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości. Przygotowują napój przy użyciu niezwykłych składników, takich jak marmolady lub dżemy. Ich nazwa przekłada się na Ogon Koguta, a ten motyw jest z pewnością widoczny zarówno we wnętrzu, jak i w menu.

W Kita Koguta można spróbować niesamowitych koktajli z wermutem, whisky, ginem lub absyntem, ale także pić wyśmienitą kawę przygotowaną alternatywnymi metodami. Na życzenie bariści mogą również zmienić niektóre składniki aby zadowolić swoich gości. Mają także jedzenie w swojej ofercie, ale ich ostateczną zaletą są napoje. Mimo, że Kita Koguta jest stosunkowo młodym miejscem, stają się kultowym miejscem w Warszawie.

„Kita Koguta to dwupoziomowy koktajl bar stworzony przez słynnych i zatytułowanych barmanów.”

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.