Kufle i Kapsle

Kufle i Kapsle

Nazwa „Kufle i Kapsle” oznacza „kufle do piwa i kapsle” i doskonale opisuje, czym charakteryzuje się ten pub – piwem. Kufle i Kapsle oferuje jedne z najlepszych piw z całego świata, a także bardzo ciekawe piwa z małych polskich browarów. Mają dwanaście kranów (z których dwa są angielskimi pompami ręcznymi) z obracającymi się piwami – oznacza to, że gdy jedna beczka piwa się kończy, następna jest zazwyczaj inna. Oprócz kranów za barem znajduje się ponad 150 rodzajów butelkowanych piw.

Dla tych, którzy chcą wypróbować jak najwięcej piw, Kufle i Kapsle przygotowało specjalną tacę na próbki piwa, która zawiera cztery małe szklanki różnych piw z dwunastu kranów. W ten sposób możesz skosztować dwunastu rodzajów piwa bez picia całego kubka. Pub znany jest również z organizacji imprez piwnych, takich jak pokazy piwne, premiery piwa, wykłady z historii piwa i profesjonalne warsztaty degustacji piwa.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.