Pies czy suka

Pies czy suka

„Pies czy suka” – nazwę tego miejsca zaczerpnięto z częstego pytania, które właściciele słyszeli podczas spacerów z psem. To nie tylko bar. Jest to sklep koncepcyjny podzielony na 3 części – sklep projektowy, studio projektowe i bar. W barze Pies Czy Suka można delektować się pierwszorzędnymi koktajlami przygotowanymi zgodnie z najnowszymi trendami nowoczesnej miksologii i klasyków koktajlowych z całego świata. Pure Bar jest kontynuacją podejścia właścicieli do przestrzeni i designu – otwartego, innowacyjnego i eksperymentującego, ale przede wszystkim najwyższej jakości.

Do koktajli często używają nietypowych i nieoczekiwanych składników, takich jak chrzan, białko lub koper. Choć brzmi to kontrowersyjnie, smak jest niesamowity! Mają też tapas bar z pysznymi przekąskami i zaskakującą formą menu – nie zobaczysz tradycyjnego menu papierowego, ale interaktywne na tablecie!

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.