PiwPaw Beer Heaven

PiwPaw Beer Heaven

Tak jak sama nazwa mówi – Piw Paw jest z pewnością niebem dla każdego miłośnika piwa. Oferują prawie 100 kranów z piwem polskim i zagranicznym. Poza tym mają również około 200 butelkowych piw, a także cydrów. Jeśli chodzi o jedzenie, mają raczej niewielkie menu z  przekąskami i zagryzkami, które pasują do piwa. Oferują także inne napoje, ale głównym celem tego miejsca są zdecydowanie piwa.

Co odróżnia PiwPaw od innych pubów? Na pewno ich ogromna wiedza i miłość do piwa. Dla niezdecydowanych lub niepewnych gości proponują degustację – za jedyne 1 zł można kupić małą szklankę wybranego piwa, aby dowiedzieć się, czy podoba Ci się smak, Możesz też przynieść własną butelkę lub kupić ją w pubie i przynieść swoje ulubione piwo do domu! Dla amatorów piwa organizują także specjalne kursy, podczas których dowiesz się wszystkiego o piwie.

„Prawdziwe piwo prosto z browaru. Największy wybór piw beczkowych.”

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.