Zamieszanie

Zamieszanie

Zamieszanie to kolejny świetny bar, w którym można spróbować niesamowitych koktajli. Właściciele mieli świetny pomysł na połączenie zwykłych kranów związanych z piwami ze wspaniałymi kolorowymi koktajlami. Są przygotowywane wcześniej i serwowane są na dwa sposoby – nalewane z kranów lub w butelkach. Wszystkie napoje są wytwarzane z naturalnych składników, możesz być pewien, że nie znajdziesz w nich żadnych sztucznych syropów. Przed złożeniem zamówienia możesz skosztować drinka, aby dowiedzieć się, czy ci się to podoba, czy nie. Personel jest bardzo miły i chętny do pomocy swoim gościom.

Pyszne i oryginalne koktajle, niesamowite wnętrza (zwisające butelki z sufitu!) i bardzo dogodna lokalizacja sprawiają, że Zamieszanie są raczej zatłoczone, więc jeśli nie jesteś wielkim fanem głośnych i zatłoczonych miejsc, lepiej je odwiedzić w ciągu tygodnia. Ale wciąż warto!

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.