Hotele

Hotel Bristol

Hotel Bristol

Hotel Bristol to najstarszy i najbardziej ekskluzywny hotel w Warszawie, założony przez Ignacego Jana Paderewskiego, słynnego polskiego pianistę i polityka.

Więcej

Hotel Marriott

Hotel Marriott

Marriott to luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel położony w centrum Warszawy, z niesamowitym widokiem na panoramę stolicy. Hotel dysponuje 518 pokojami (wszystkie typu biznesowego).

Więcej

Hotel Sheraton

Hotel Sheraton

Hotel Sheraton w Warszawie jest jednym z czterech Sheratonów w Polsce. Jego niesamowita lokalizacja – centrum miasta, Plac Trzech Krzyży, instytucje rządowe i finansowe, Parlament, placówki dyplomatyczne

Więcej

H15 Boutique

H15 Boutique

H15 Boutique to pięciogwiazdkowy hotel mieszczący się w niesamowitej zabytkowej kamienicy w centrum stolicy. Posiada 46 bardzo nowoczesnych i niesamowicie zaprojektowanych pokoi i apartamentów.

Więcej

Hotel Rialto

Hotel Rialto

Rialto to pierwszy hotel butikowy, który został otwarty w Polsce. Oferuje elegancję, luksus i profesjonalną obsługę zarówno gościom biznesowym, jak i turystom.

Więcej

Hotel InterContinental

Hotel InterContinental

Hotel InterContinental zlokalizowany jest w centrum miasta, w najwyższych budynkach w stolicy. Wyjątkowość i nowoczesność architektury sprawiają, że jest to jeden z najbardziej charakterystycznych i najważniejszych budynków w Warszawie.

Więcej

Hotel Westin

Hotel Westin

Hotel Westin zlokalizowany jest w centrum miasta, zaledwie kilka kroków od Pałacu Kultury i Nauki, centrum handlowego Złote Tarasy i UN Rondo, gdzie znajduje się linia metra M2.

Więcej

Hotel Sofitel Warsaw Victoria

Hotel Sofitel Warsaw Victoria

Otwarty w 1976 roku jako jeden z pierwszych luksusowych hoteli w mieście, ten charakterystyczny hotel w Warszawie gościł wiele gwiazd polskich filmów i międzynarodowych celebrytów.

Więcej

Hotel Regent

Hotel Regent

Luksusowy Hotel Regent jest idealnym miejscem zarówno dla gości biznesowych, dyplomatów i turystów. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w dyplomatycznej dzielnicy Warszawy

Więcej

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.