H15 Boutique

H15 Boutique

H15 Boutique to pięciogwiazdkowy hotel mieszczący się w niesamowitej zabytkowej kamienicy w centrum stolicy. Posiada 46 bardzo nowoczesnych i niesamowicie zaprojektowanych pokoi i apartamentów. Ich pokoje są w różnych rozmiarach, od najmniejszego, który ma 35 m2 do imponującego penthouseu o powierzchni 140 m2. Wszystkie są pięknie wyposażone w wysokiej jakości meble od znanych projektantów i producentów. Łazienka wykończona jest marmurem i wyposażona w ekskluzywne kosmetyki. Co więcej, każdy pokój zdobią indywidualnie zaprojektowane dzieła sztuki.

Jego dogodna lokalizacja, różnorodność pokoi i przytulna atmosfera sprawiają, że H15 Boutique wyróżnia się wśród innych hoteli. Wewnątrz znajdują się również: sala konferencyjna, patio i restauracja, dzięki czemu idealnie nadaje się nie tylko na wakacje, ale także na wszelkiego rodzaju podróże służbowe. Różnorodność i funkcjonalność pokoi czynią ten hotel idealnym zarówno na krótkie pobyty, jak i dłuższe wizyty w Warszawie.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.