Hotel Bristol

Hotel Bristol

Hotel Bristol to najstarszy i najbardziej ekskluzywny hotel w Warszawie, założony przez Ignacego Jana Paderewskiego, słynnego polskiego pianistę i polityka. Budynek zachwyca majestatyczną neorenesansową fasadą i romantycznymi, eleganckimi wnętrzami urządzonymi w stylu Art Deco. Oprócz 205 pokoi i apartamentów dla gości jest również wiele udogodnień: dwie restauracje, dwie sale balowe, centrum biznesowe, kawiarnia, bar, biblioteka, basen, solarium, sauna, łaźnia parowa i siłownia.

Jest doskonale zlokalizowany – na historycznym Szlaku Królewskim, obok Pałacu Prezydenckiego i zaledwie kilka kroków od Starego Miasta, Pałacu Królewskiego i Opery Narodowej. Jego wyjątkowość i niesamowita atmosfera wraz z doskonałą lokalizacją przyciągają turystów, którzy szukają niezapomnianych wrażeń.

„Położony w samym sercu Warszawy, przy słynnym Szlaku Królewskim, hotel Bristol jest najbardziej niezwykłym zabytkiem miasta.”

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.