Hotel InterContinental

Hotel InterContinental

Hotel InterContinental zlokalizowany jest w centrum miasta, w najwyższych budynkach w stolicy. Wyjątkowość i nowoczesność architektury sprawiają, że jest to jeden z najbardziej charakterystycznych i najważniejszych budynków w Warszawie. Dla swoich gości przygotowali ponad 400 przestronnych i dobrze wyposażonych pokoi, w tym 76 przystosowanych do dłuższych pobytów. Z pokoi goście mogą podziwiać niesamowity widok na panoramę Warszawy. W pobliżu są też miejsca na obiad lub śniadanie – jedna z najlepszych polskich restauracji Platter Karola Okrasy, restauracja Downtown idealna na śniadanie z widokiem na Pałac Kultury i Nauki oraz kawiarnia Wedel specjalizująca się w słodyczach.

Hotel InterContinental nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy biznesowe, ponieważ oferuje: 14 sal konferencyjnych z profesjonalnym sprzętem audiowizualnym, salę balową „Opera”, salę konferencyjną, prywatną salę konferencyjną w salonie klubowym, a także serwis Concierge Meeting, który pomoże ci w organizacji. Mają także niesamowite udogodnienia, takie jak przestrzeń fitness i spa dla swoich gości.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.