Hotel Regent

Hotel Regent

Luksusowy Hotel Regent jest idealnym miejscem zarówno dla gości biznesowych, dyplomatów i turystów. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w dyplomatycznej dzielnicy Warszawy, w pobliżu Łazienek Królewskich oraz bardzo blisko Lotniska Chopina i Dworca Centralnego. Oferuje 246 przestronnych i stylowych pokoi oraz bardzo eleganckie apartamenty z niesamowitym widokiem na panoramę miasta. To także doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez – od konferencji biznesowych lub spotkań po wesela i gale. Przestrzenie eventowe są wyposażone w nowoczesne udogodnienia technologiczne i obsługiwane są przez profesjonalny personel.

Restauracja Venti-tre zapewnia doskonałe jedzenie dla swoich gości, Łazienki Lounge Bar serwuje aromatyczną kawę i smaczne przekąski, a latem istnieje możliwość delektowania się posiłkami lub napojami na świeżym powietrzu z towarzystwem muzyki na żywo. Dla aktywnych gości jest także Holmes Place Premium Club – centrum spa z siłownią, basenem i studiem aerobiku. Hotel Regent daje również możliwość swoim gościom odwiedzenia ich ze zwierzętami domowymi. Przygotowali także specjalny program powitalny dla dzieci, aby każda rodzina czuła się całkowicie komfortowo. Od samego początku pobytu goście hotelu mogą cieszyć się wyjątkową i indywidualną obsługą.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.