Hotel Rialto

Hotel Rialto

Rialto to pierwszy hotel butikowy, który został otwarty w Polsce. Oferuje elegancję, luksus i profesjonalną obsługę zarówno gościom biznesowym, jak i turystom. Oferuje wysokiej jakości udogodnienia, kameralną atmosferę, doskonałą kuchnię i indywidualną obsługę dla każdego z odwiedzających. Dzięki swojemu wyjątkowemu stylowi Hotel Rialto nawiązuje do najlepszych wnętrz i tradycji artystycznych starej Warszawy. Znajduje się w pięknej starej kamienicy z początków XX wieku. Wystrój wnętrza zainspirowany został stylem Art Deco i jest widoczny w każdej części budynku.

W hotelu znajdują się 44 pokoje i apartamenty, każdy z nich jest umeblowany i wyposażony w autentyczne antyki pochodzące z lat 20. XX wieku. Goście mogą również skosztować doskonałych potraw w restauracji Salto znajdującej się w hotelu, która specjalizuje się w kuchni południowoamerykańskiej połączonej z nowoczesnością oraz doskonałymi napojami i winem. Wszystkie te elementy tworzą niepowtarzalną atmosferę przeszłości. Nie ma innego miejsca w całej Warszawie, które mogłoby sprawić, że poczujesz się jak przeniesiony do przeszłości lub do jednej z powieści kryminalnych Agathy Christie.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.