Hotel Sheraton

Hotel Sheraton

Hotel Sheraton w Warszawie jest jednym z czterech Sheratonów w Polsce. Jego niesamowita lokalizacja – centrum miasta, Plac Trzech Krzyży, instytucje rządowe i finansowe, Parlament, placówki dyplomatyczne i wiele atrakcji turystycznych – czyni ten hotel idealnym miejscem dla każdego, kto jest w podróży służbowej w Warszawie lub chce w pełni doświadczyć uroków miasta.

Hotel oferuje 350 eleganckich, klimatyzowanych pokoi i około 100 miejsc parkingowych. Wszystkie pokoje są nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone, dzięki czemu gościom hotelu nie będzie niczego brakować. W hotelu można również korzystać z wielu dodatkowych udogodnień, takich jak bezpłatne centrum fitness z siłownią działającą przez całą dobę, zajęcia fitness i joga, sauna, łaźnia parowa i sauna fińska. Są też dwie doskonałe restauracje, które warto odwiedzić: InAzia, gdzie można skosztować pysznych dań kuchni azjatyckiej, Restauracja Olive, która specjalizuje się w daniach kuchni śródziemnomorskiej oraz bar Someplace Else, w którym serwowane są napoje i dania kuchni Tex-Mex.

„Tworzymy nową historię flagowego hotelu Sheraton w Polsce.”

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.