Hotel Sofitel Warsaw Victoria

Hotel Sofitel Warsaw Victoria

Otwarty w 1976 roku jako jeden z pierwszych luksusowych hoteli w mieście, ten charakterystyczny hotel w Warszawie gościł wiele gwiazd polskich filmów i międzynarodowych celebrytów. Dziś kierują swoją ofertę głównie do osób podróżujących służbowo, rodzin i par szukających komfortu i elegancji dzięki wyrafinowanemu francuskiemu stylowi Sofitel. Odnowione wnętrza Sofitel Warsaw Victoria zostały zaprojektowane przez słynnego francuskiego architekta Didiera Gomeza. Dla swoich gości dostępne są 343 komfortowe pokoje, w tym 41 pokoi typu deluxe i 11 apartamentów.

W Sofitel Warsaw Victoria znajduje się nowoczesna restauracja La Brasserie, która serwuje nowoczesną interpretację francuskiej brasserie z najlepszych składników sezonowych. Dzięki otwartej kuchni goście mają możliwość zobaczyć przygotowane dla nich potrawy. Victoria Lounge to tętniący życiem bar idealny na lunch biznesowy lub spotkanie z przyjaciółmi przy pysznych drinkach i koktajlach. Do dyspozycji jest również 14 sal konferencyjnych, które mogą pomieścić do 650 osób. Dla każdego, kto chce się zrelaksować, znajduje się kasyno i basen. Sofitel Warsaw Victoria to idealny hotel dla każdego, kto ceni sobie luksus i francuską elegancję.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.