Hotel Westin

Hotel Westin

Hotel Westin zlokalizowany jest w centrum miasta, zaledwie kilka kroków od Pałacu Kultury i Nauki, centrum handlowego Złote Tarasy i UN Rondo, gdzie znajduje się linia metra M2. Mają wiele różnych pokoi, aby spełnić oczekiwania każdego z gości. Każdy pokój jest dobrze wyposażony i nowocześnie zaprojektowany. Goście mogą również przyjść ze swoim zwierzęciem domowym, a obsługa zapewni właścicielom udogodnienia i porady. Hotel Westin oferuje również 10 sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Są w stanie zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy – od małych spotkań biznesowych po eventy na 500 gości.

Hotel Westin promuje ideę zdrowego stylu życia. Dbają o to, aby ich goście czuli się znacznie lepiej podczas pobytu niż dotychczas. Restauracja Fusion serwuje dania kuchni fusion i zdrowe dania ze świeżych produktów o najwyższej wartości odżywczej, przygotowywane przed gośćmi. Modna kawiarnia i bar JP’s oferuje szeroki wybór koktajli i świeżo przygotowanych smoothie. W obiekcie znajduje się również centrum fitness i Westin WorkOut z sauną i siłownią, które umożliwia gościom wypożyczenie obuwia i odzieży sportowej. Na życzenie oferowane są rozmaite masaże i zabiegi kosmetyczne. Nowoczesna architektura i design, wyjątkowe wnętrza i przemyślana obsługa sprawiają, że pobyt w hotelu Westin jest naprawdę wyjątkowy.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.