Kluby

The View

The View

„The View” to prawie 1000 m2 wyjątkowej powierzchni, składającej się z dwóch poziomów zapewniających najwyższą jakość clubbingu, zaprojektowanych w duchu architektury Nowego Jorku.

Więcej

Enklawa

Enklawa

Pomysł na formę tego klubu został zaczerpnięty z długich obserwacji rynku rozrywki. Wzniosłe, artystyczne wnętrze, interesujący goście, doskonała obsługa i bogaty program cyklicznych imprez tematycznych.

Więcej

New Orleans Gentlemen’s Club

New Orleans Gentlemen’s Club

New Orleans to jeden z najbardziej ekskluzywnych i wyrafinowanych klubów dla panów w Warszawie. Jest to idealne miejsce na bardziej intymne okazje, takie jak dyskretne imprezy firmowe, spotkania biznesowe lub ekscytująca noc dla mężczyzn.

Więcej

Dekada

Dekada

Klub Dekada to miejsce inspirowane legendarnymi klubami disco w Nowym Jorku. Jego głównym celem jest zapewnienie gościom pozytywnych emocji za pomocą muzyki, tańca, świateł i wyobraźni.

Więcej

Miejsce Chwila

Miejsce Chwila

Jeśli chcesz się zrelaksować i wypić drinka ze znajomymi przy świetnej muzyce, to miejsce jest tym, czego potrzebujesz! Osobliwe dekoracje sprawiają, że ten klub jest inny i wyjątkowy.

Więcej

Sketch Nite

Sketch Nite

Te miejsce to z pewnością jedno: dobre wibracje! Po męczącym tygodniu nie ma lepszego klubu, aby iść i bawić się, aż wschodzi słońce.

Więcej

Miłość Kredytowa 9

Miłość Kredytowa 9

Miłość jest w powietrzu, zdecydowanie tutaj, na Kredytowej 9, gdzie stare patio zmieniło się w pełne życia miejsce z muzyką, jedzeniem i filmami.

Więcej

Room 13

Room 13

Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy, doskonały wybór muzyki i połączenie nowoczesnego i zabytkowego designu sprawiają, że to miejsce jest zniewalające.

Więcej

Opera Club

Opera Club

Opera Club jest wyjątkowy pod każdym względem – od lokalizacji w podziemiach Opery Narodowej po wyjątkową atmosferę inspirowaną Dalekim Wschodem.

Więcej

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.