Dekada

Dekada

Klub Dekada to miejsce inspirowane legendarnymi klubami disco w Nowym Jorku. Jego głównym celem jest zapewnienie gościom pozytywnych emocji za pomocą muzyki, tańca, świateł i wyobraźni. Jest to idealne połączenie prawdziwej atmosfery starej szkoły i nowoczesnego głównego nurtu klubowego. Niepowtarzalna atmosfera klubów jest wynikiem różnych czynników – parkietu pełnego energii, niesamowitej muzyki, ale także wybitnych elementów wnętrza.

Gdy przejdziesz przez drzwi, parkiet zabierze cię z dala, dając ci siłę i pozytywną energię, bardzo potrzebną po długim tygodniu pracy. Dekada organizuje imprezy tematyczne, takie jak Ladies Night, gdzie dziewczyny mogą bawić się za darmo, lub Warsaw by Night z mieszanką aktualnych przebojów i klasycznej muzyki wychodzącej z głośników. Styl klubu jest inspirowany pop-artem i muzyką popularną, te dwa trendy określają jego charakter, a klub identyfikuje się z nimi. Nie jest zaskoczeniem, że ten klub magnetyzuje.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.