Miejsce Chwila

Miejsce Chwila

Jeśli chcesz się zrelaksować i wypić drinka ze znajomymi przy świetnej muzyce, to miejsce jest tym, czego potrzebujesz! Osobliwe dekoracje sprawiają, że ten klub jest inny i wyjątkowy. Na suficie znajdują się parasole, do baru przymocowane są sztuczne kwiaty a na ścianach są niesamowite rysunki lub graffiti. To połączenie klubu i kawiarni, co czyni te miejsce wyjątkowym i popularnym. Klub jest pełen artystycznych wibracji i można to odczuć od momentu, gdy wejdziesz do środka.

Miejsce Chwila ma wiele różnych motywów na każdą noc, więc nie będziesz się tu nudzić. Są imprezy z lat 90. lub szczęśliwe lata 50., świętujące dekadę muzyki, która zmieniła świat. To miejsce organizuje również małe koncerty, które sprawiają, że noc jest magiczna i prawdziwie bogata w wydarzenia.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.