Miłość Kredytowa 9

Miłość Kredytowa 9

Miłość jest w powietrzu, zdecydowanie tutaj, na Kredytowej 9, gdzie stare patio zmieniło się w pełne życia miejsce z muzyką, jedzeniem i filmami. Możesz przyjechać tutaj w weekendy i wybrać, gdzie chcesz się bawić: czy to na pierwszym piętrze, czy na drugim. Różna muzyka, doskonała atmosfera, więc można śmiało powiedzieć, że każdy znajdzie tutaj coś, co lubi.

Ale w ciągu tygodnia możesz usiąść, napić się kawy, zjeść obiad lub spotkać się ze znajomymi i porozmawiać. Miłość to nie tylko klub, to znacznie więcej. Lepszą nazwą jest „przestrzeń koncepcyjna” – oprócz niesamowitego klubu można znaleźć fryzjera, galerię, kawiarnię i sklep muzyczny. Możesz także wziąć udział w zorganizowanych warsztatach, pokazach filmowych, koncertach lub zajęciach jogi. W tym miejscu zawsze coś się dzieje, a właściciele nigdy nie przestają inspirować ludzi, tworząc więcej wydarzeń w każdym miesiącu.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.