New Orleans Gentlemen’s Club

New Orleans Gentlemen’s Club

New Orleans to jeden z najbardziej ekskluzywnych i wyrafinowanych klubów dla panów w Warszawie. Jest to idealne miejsce na bardziej intymne okazje, takie jak dyskretne imprezy firmowe, spotkania biznesowe lub ekscytująca noc dla mężczyzn. Klub posiada również jadalnię, idealną na lunch biznesowy lub kameralną kolację. Klub znajduje się na dwóch poziomach. Niższy poziom świetnie nadaje się na imprezę w wysublimowanej, erotycznej atmosferze i specjalny program taneczny w wykonaniu ich niesamowitych, seksownych tancerek. Pierwsze piętro z ekskluzywnymi pokojami szampańskimi jest idealne na spotkania biznesowe, mini konferencje, ale przede wszystkim jest to degustacja szampana lub innego alkoholu z ich ogromnego menu.

New Orleans jest idealnym miejscem na wiele różnych okazji – wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, przyjęcia prywatne, prywatne przyjęcia urodzinowe, imprezy firmowe, degustacje alkoholi, pokazy tańca, nauka tańca lub kolacja we dwoje. Wyjątkowa, ekskluzywna atmosfera, wspaniałe tancerki i niesamowity bar sprawiają, że New Orleans jest idealnym klubem dla każdego, kto szuka bardziej eleganckiego miejsca na spędzenie nocy.

„Dwa poziomy klubu i 30 pięknych, seksownych tancerek, z którymi spędzisz niezapomniane chwile.”

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.