Opera Club

Opera Club

Opera Club jest wyjątkowy pod każdym względem – od lokalizacji w podziemiach Opery Narodowej po wyjątkową atmosferę inspirowaną Dalekim Wschodem. Jest intrygujący, tajemniczy i pełen orientalnych wibracji. W piątkowe i sobotnie wieczory klub organizuje imprezy z muzyką klubową graną przez najlepszych DJ-ów, a także z muzyką na żywo.

Parkiet taneczny w Operze otoczony jest stylowymi sofami i poduszkami, w których można odpocząć, jeść świeże sushi lub palić fajkę wodną. Dodatkowo klub ma wydzieloną strefę dla około 70 osób, idealną na imprezy bliskie, z własnym barem, obsługą i toaletą. Istnieją również 4 imponujące „komory”, każda dla maksymalnie 15 gości, gdzie można poczuć się jak we wschodnim pałacu. Opera Club jest zdecydowanie jedyny w swoim rodzaju, z wyjątkową atmosferą wewnętrzną i wschodnią. Jest to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy, a także eventy, sesje zdjęciowe, prezentacje i wiele innych, ponieważ te miejsce można wynająć w różnych celach.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.