Room 13

Room 13

Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy, doskonały wybór muzyki i połączenie nowoczesnego i zabytkowego designu sprawiają, że to miejsce jest zniewalające. Klub ma dwa bary, w których można skosztować wyszukanych drinków, nawet jeśli jesteś wybredny, na pewno pokochasz to miejsce. To miejsce stworzone specjalnie dla osób, które szukają rozrywki na najwyższym poziomie i cenią najlepszą muzykę klubową, stylowe wnętrza i świetną obsługę.

Klub organizuje także imprezy tematyczne oraz imprezy cykliczne, np. Ladies Nights w czwartki. Room 13 zapewnia również swoim gościom możliwość wynajęcia pokoju VIP lub wygodnych kanap. Niesamowita muzyka, magiczny parkiet i profesjonalny sprzęt nagłaśniający pomogą Ci zapomnieć o wszystkich zmartwieniach i pozwolą Ci po prostu cieszyć się zabawą, jakiej nigdy wcześniej nie miałeś.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.