The View

The View

„The View” to prawie 1000 m2 wyjątkowej powierzchni, składającej się z dwóch poziomów zapewniających najwyższą jakość clubbingu, zaprojektowanych w duchu architektury Nowego Jorku i ściśle odnoszących się do atmosfery najlepszych miejsc w tym mieście. Klub mieści się na 28 i 32 piętrze Spectrum Tower, jednego z najnowocześniejszych budynków biurowych w Polsce, w sercu Warszawy przy ul. Twardej 18.

32 piętro (na dachu) oferuje widok panoramiczny 360 stopni na Warszawę i jest najwyższym tarasem widokowym w Polsce. Zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla prawie 500 osób. Jest stoisko DJ, okrągły bar, 28 stołów z sofami zapewniającymi 200 miejsc. Dodatkową atrakcją jest sekcja VIP składająca się z siedzących logów dla 50 osób. Na piętrze 28 znajduje się podświetlany bar onyksowy, parkiet taneczny i kabina DJ-a. Dodatkową atrakcją są dwa tarasy ze stołami i sofami. Pierwsza z kominkiem, druga z fontanną. Znajdziesz tu także piękną strefę VIP dla 50 osób. Widok jest z pewnością „koniecznością” na mapie klubowej Warszawy dla każdego, kto uwielbia dobrą zabawę i zapierające dech w piersiach widoki. 

„The View” to prawie 1000 m2 unikalnego obszaru, składającego się z dwóch poziomów zapewniających najwyższą jakość clubbingu.”

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.