Restauracje

Atelier Amaro

Atelier Amaro

W restauracji Atelier Amaro nie ma jednego konkretnego menu, ale różne menu degustacyjne, które pomagają gościom poznać tak wiele polskiej kuchni, jak to tylko możliwe.

Więcej

InAzia

InAzia

Restauracja InAzia znajduje się w hotelu Sheraton Warszawa. Serwuje wyszukane i fantazyjne specjały kuchni azjatyckiej, takie jak halibut zanurzony w mleku kokosowym z groszkiem i trawą cytrynową.

Więcej

Senses

Senses

Głównym celem restauracji Senses jest tworzenie kulinarnych kreacji, które angażują wszystkie zmysły. Doskonały posiłek to nie tylko jedzenie i wino, ale także pamiętanie potraw i ekscytujące doświadczenie.

Więcej

Platter by Karol Okrasa

Platter by Karol Okrasa

Platter by Karol Okrasa, restauracja zlokalizowana w centrum Warszawy przy ul. Emilii Platter sprawi, że wszyscy poczują się połączeni z Polską ze względu na świeże i zdrowe dania kuchni polskiej z odrobiną międzynarodowych akcentów.

Więcej

Kieliszki na Próżnej

Kieliszki na Próżnej

Restauracja Kieliszki chętnie czerpie z kuchni polskiej, przygotowując nowe danie, ale lubi też dodawać coś z serca, coś ciekawego, aby ich kuchnia jeszcze bardziej się wyróżniała.

Więcej

Hoża

Hoża

Restauracja Hoża znajduje się w sercu Warszawy i może zabrać Cię daleko, prosto do Buenos Aires. Kucharze doskonale przygotowują prawdziwe argentyńskie steki i owoce morza.

Więcej

Amber Room

Amber Room

Ta urocza restauracja na pewno pozostanie w twojej pamięci po tym, jak skosztujesz doskonałego jedzenia, które przygotowuje. Znajdująca się w prestiżowych Alejach Ujazdowskich restauracja jest dumna z tego, że jako jedyna otrzymała nagrodę najlepszej jakości od Wine Spectator.

Więcej

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.