Amber Room

Amber Room

Ta urocza restauracja na pewno pozostanie w twojej pamięci po tym, jak skosztujesz doskonałego jedzenia, które przygotowuje. Znajdująca się w prestiżowych Alejach Ujazdowskich restauracja jest dumna z tego, że jako jedyna otrzymała nagrodę najlepszej jakości od Wine Spectator.

Amber Room koncentruje się na polskich tradycjach, ale menu oferuje gościom również inne trendy kulinarne. Możesz spróbować wędzonego pstrąga, pierogów z kaczki lub kawioru z jesiotra z jajkami i tostami z melby. Weganie też mogą tu zjeść, ponieważ menu oferuje również sałatkę z jarmużu z żurawiną lub sałatką z groszku z brokułami.

Jeśli jesteś miłośnikiem mięsa, znajdziesz tam comber jagnięcy, kurczaka z marchewką lub filet wołowy. Wszystkie dania w Amber Room są przyjemnie i lekko aromatyzowane ziołami i solą, a szklanka czerwonego lub białego prestiżowego wina sprawia, że ten posiłek jest jeszcze bardziej doskonały.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.