Senses

Senses

Głównym celem restauracji Senses jest tworzenie kulinarnych kreacji, które angażują wszystkie zmysły. Doskonały posiłek to nie tylko jedzenie i wino, ale także pamiętanie potraw i ekscytujące doświadczenie. Andrea Camastra, niezwykle utalentowany szef kuchni, dba o każdy detal, łącząc nowoczesne techniki gotowania z klasycznymi polskimi tradycjami.

Restauracja oferuje sezonowe menu, w którym znajdziemy na przykład tradycyjne polskie potrawy jak pierogi ruskie z czerwonym pionkiem i wędzoną śmietaną, a także gulasz z owoców morza zmieszany z ośmiornicą. Restauracja Senses z energiczną kuchnią pełną kreatywności i przekraczania granic to miejsce, do którego ludzie chętnie wracają.

W 2016 roku Restauracja Senses, jako druga polska restauracja, została doceniona i nagrodzona prestiżową gwiazdką Michelin.

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.