Zajęcia

Tunel aerodynamiczny

Tunel aerodynamiczny

Flyspot to pierwszy tunel aerodynamiczny w Polsce. Jeśli chcesz czuć się swobodnie jak ptak, nie ma lepszego miejsca. To po prostu pionowy tunel z wentylatorem pośrodku, który tworzy strumień powietrza o prędkości do 310 km / h

Więcej

Dream Jump

Dream Jump

Ta atrakcja jest zdecydowanie dedykowana dla tych, którzy się niczego nie boją. To tylko ty, lina, kask i wszystko, co musisz zrobić, to skoczyć z ponad dwóch tysięcy metrów.

Więcej

Lot motoparalotnią

Lot motoparalotnią

Jeśli nie boisz się wysokości i chcesz poczuć przypływ adrenaliny, lot na motoparalotni z napędem jest zdecydowanie dla Ciebie. Ta niezapomniana atrakcja jest przeznaczona dla osób pragnących doświadczyć nowych, ekscytujących przeżyć.

Więcej

Drifting

Drifting

Jeśli lubisz ekstremalną jazdę samochodem i chcesz jeszcze bardziej zwiększyć swoją adrenalinę, jesteś na dobrej drodze.

Więcej

Laserowy Paintball

Laserowy Paintball

Zasady laserowego paintballa są bardzo podobne do tradycyjnych paintballów, dlatego też taka nazwa. Na starcie gracze otrzymują specjalną kamizelkę i pistolet.

Więcej

Strzelnica

Strzelnica

To miejsce zostało stworzone dla osób zafascynowanych bronią palną i chcących spróbować swoich sił w strzelaniu z prawdziwej broni. Jeśli lubisz strzelać lub chcesz poćwiczyć, ta atrakcja jest dla ciebie idealna.

Więcej

Escape Room

Escape Room

Escape Room to bardzo kreatywny sposób spędzania wolnego czasu. To coraz bardziej popularna rozrywka w Polsce. Daj się zamknąć w pokoju razem ze znajomymi i sprawdź, czy uda Ci się znaleźć wyjście.

Więcej

Skok ze spadochronem

Skok ze spadochronem

Spadochroniarstwo to niesamowity sport, nawet dla tych, którzy dopiero zaczynają. Możesz skoczyć i mieć szansę poczuć czystą radość i wolność, jaką przynosi niebo.

Więcej

Rajdy 4×4

Rajdy 4×4

Dla miłośników sportów ekstremalnych i motoryzacji jest to z pewnością jeden z najlepszych pomysłów na spędzenie czasu. Nie tylko masz okazję jeździć samochodem terenowym, ale także podziwiać piękne widoki.

Więcej

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.