Tunel aerodynamiczny

Tunel aerodynamiczny

Flyspot to pierwszy tunel aerodynamiczny w Polsce. Jeśli chcesz czuć się swobodnie jak ptak, nie ma lepszego miejsca. To po prostu pionowy tunel z wentylatorem pośrodku, który tworzy strumień powietrza o prędkości do 310 km / h. To uczucie jest porównywalne ze skokiem spadochronowym, ale wiele osób woli tunel aerodynamiczny, ponieważ jest mniej niebezpieczny i nadal daje wrażenie, że skaczesz z czterech tysięcy metrów. To miejsce, w którym możesz poczuć, że grawitacja nie istnieje i wreszcie spełnić swoje marzenia o lataniu.

Dostępne są oferty dla początkujących i dzieci, zwane Junior Starter, a także dla tych, którzy już to robili kilka razy. Flyspot ma również możliwość rezerwacji tunelu aerodynamicznego dla grup zorganizowanych. To miejsce pomoże Ci przerwać monotonne weekendy i oferuje, abyś spróbował czegoś innego i bawił się z rodziną lub przyjaciółmi.

„Spełnij swoje marzenia o lataniu jak ptak!”

Strona internetowa

The best places in Warsaw

Nasza Misja

Jeśli szukasz najlepszych miejsc do zobaczenia lub odwiedzenia w Warszawie, nasza strona jest idealna dla Ciebie. Dostarczymy Ci listę najlepszych atrakcji, restauracji, hoteli itp. Dowiedz się, jakie są najlepsze miejsca w całym mieście.